Kurzy

Sebeobrana s teleskopem

Jednou z největších výhod teleskopického obušku je vzdálenost a rozdílu vyrovnání síly, mezi obráncem a útočníkem. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici. Bezesporu patří k nejlepším zbraním na sebeobranu. Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Ale jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat.

Naučíme Vás to rychle a efektivně.

Teleskopický obušek patří bezesporu k nejlepším zbraním na sebeobranu. Jako každou zbraň je však potřeba ji umět ovládat. Už jenom způsob nošení a tasení může rozhodovat o celém dalším průběhu boje. Neméně důležitá je taktika boje a technika úderu.

Jednou z největších výhod teleskopického obušku je vzdálenost. Je tedy vhodný pro každého, bez ohledu na pohlaví či fyzickou kondici.

Je ideální jak proti noži, tak proti skupině útočníků. Můžete volit intenzitu použití, podle závažnosti situace. 

Pokud nemáte s obuškem žádnou zkušenost, naučíte se, co je potřeba. A i když už jste třeba nějaký výcvik absolvovali v rámci služební přípravy, zaručujeme Vám nový pohled a nové možnosti použití této všestranné zbraně.

Doporučíme vám také vhodný typ teleskopického obušku, a vhodné nošení. Celý kurz je postavený tak, abyste jej zvládli i s nižší úrovní fyzické kondice.

Zároveň je kurz stavěný pro klienty, kteří s námi nemají zatím žádnou zkušenost.

Cílem kurzu je naučit Vás na základní úrovni teleksopický obušek ovládat, a zvládnout s ním jednoho soupeře. V navazujících kurzech se věnujeme napadení skupinou za použití teleskopického obušku.

Cena: 770,- Kč | Délka kurzu: 60 min.
Koupit v e-shopu Objednat kurz