Kurzy

Sebeobrany pro ženy

Jak ochránit sebe nebo předejít napadení, když není žádný ochránce na blízku?

Znáte ten pocit úzkosti, když se vracíte večer domů? Ten nepříjemný pocit, že jde možná někdo za Vámi? nemůžete se ho zbavit. Na našem kurzu Vám ukážeme, jak na to. Ignorovat možné nebezpečí není rozumné ani chytré. Situace je taková, že každá třetí žena v ČR někdy čelila násilí. Jak se na danou sitiuaci připravit a co s tím?

Naučíte se, jak reálně zhodnotit rizika a jak se zachovat v situaci, kdy se cítíte nejistá. Prevence a správné zhodnocení situace je pro Vaše bezpečí to nejdůležitější!

Nerozhoduje, jestli jste drobná, jakou máte kondici, či kolik je Vám let. V našem kurzu získáte jistotu, že se ubráníte.

Naši lektoři k Vám budou přistupovat citlivě, nikdo na Vás nebude křičet nebo po Vás chtít věci, které jsou Vám nepřijemné. Každé možné riziko s Vámi proberete do detailů, každá Vaše otázka bude zodpovězena. A rozhodně to nebude jen teorie, vše si osobně vyzkoušíte a ještě se u toho budete skvěle bavit.

Tento kurz je příjemný, odpočinkový, ale přinese vám velké množsví zajímavých informací. Zvedne Vám sebevědomí a může Vám zachránit život…

Jak to probíhá?

Cena: 770,- Kč | Délka kurzu: 60 min.
Koupit v e-shopu Objednat kurz