Kurzy

První pomoc

První pomoc

Pokud už nějakou dobu trénujete sebeobranu a trénujete ji reálně, tak víte že v mnoha situacích se nevyhnete zranění. Jste dobří pokud jste se dokázali ubránit, ale co dělat teď.

Pojďte se s námi naučit jak řešit akutní zranění, která mohou nastat v rámci sebeobranných situací, pořezání, průstřely a další.
Vše v kontextu nejčastějších zranění na ulici.

Nikdy nevíte, kdy se vám znalost první pomoci může hodit. V životě může nastat situace, kdy půjde o zdraví vašich známých či zdraví kohokoliv jiného „na ulici“. Nebo právě o zdraví vašeho klienta při tréninku či skupinové lekci. Každý by měl mít aspoň minimální přehled, jak v takové kritické situaci zakročit, jak se chovat a co dělat. Je nemálo klientů, kteří mají cukrovku, vysoký krevní tlak nebo třeba trpí mdlobami a rádi chodí cvičit. Může se kdykoliv stát, že si váš klient na skupinové lekci či na tréninku v posilovně podvrtne kotník nebo sebou prostě „práskne“ o zem. Nejen tyto příčiny mohou navodit krizové situace, kdy je třeba správně se zachovat a postiženému člověku tak pomoci nebo třeba i zachránit život.
A to platí nejen v naší trenérské a instruktorské práci, ale i v běžném životě. Je třeba být na takové situace připraven!
Rádi Vás seznámíme se základy první pomoci, které by měl ovládat každý a tak budete schopni pomoci ostatním v situacích, kdy jde o zdraví.

Naučte se pomoci

Základní seminář první pomoci patří mezi semináře, které by měl absolvovat každý člověk. Jako umí člověk číst a psát, tak by měl dokázat poskytnout laickou první pomoc, protože často další osud člověka, i kvalita jeho života závisí právě na duchapřítomnosti a rychlé reakci lidí, kteří se v místě nehody nebo úrazu nacházejí.

Myslíte si, že se Vás tyto situace netýkají? Opak je pravdou. Mohou potkat každého z nás doma, při cestě do školy, do zaměstnání, v práci ... prostě všude.

Postupy základní laické první pomoci se řídí heslem: "Vše co potřebujete, jsou dvě ruce." K tomu se však musí přidat i ochota pomoci a určitá znalost základních principů první pomoci.

NAUČTE SE POMOCI DRUHÝM LIDEM!!

 

 

 

Cena: 3500,- Kč | Délka kurzu: 4h
Koupit v e-shopu Objednat kurz